Студентська весна – 2016 «Stud Hollywood»

7 квітня у Палаці молоді та студентів відбувся молодіжний фестиваль весни та студентства факультету інформаційних технологій. Цього року тематика концерту була присвячена насиченому та різноманітному студентському життю. Програма концерту була дуже цікавою, тему розкрито в насичених, яскравих і технічно якісних номерах. Неможливо не відзначити те, що участь брала значна кількість студентів-першокурсників, які виявили міцну дружбу, єдність і бажання працювати й перемагати разом зі старшокурсниками. Дякуємо студентству за створення такого теплого та незабутнього свята молоді!

Висловлюємо величезну подяку деканові Чубарову В. А. та заступникові декана Тарасовій О. В. за допомогу в підготовці до свята. Безмежна вдячність за плідну працю голові студради факультету Караученко Дар’ї та заступникові голови Козіну Сергію, за неймовірну постановку й ідею танців – хореографу Чабан Анастасії!