Студентська осінь-2017

14 листопада 2017 року о 14:30 у Палаці Молоді і Спорту відбувся конкурс-огляд «Студентська осінь – 2017», в якому взяли участь усі факультети ДВНЗ «Криворізького національного університету».

Під час конкурсу-огляду студентських талантів факультети нашого університету майстерно презентували таланти, сповнені ентузіазму, неперевершеності та неординарності втілених ідей.

Факультет інформаційних технологій презентовано чудовим танком «Поклоніння сонцю», а також авторською піснею Зимогляда Вадима (гр. КСМ-14-2).

Студенти нашого факультету виявили силу, міць, дружність, неймовірність яскравих емоцій. Особливо відзначилися наші першокурсники, які дебютували на сцені. Цей день виявився веселим, життєрадісним і водночас хвилюючим для студентів-учасників.

Учасники та глядачі Студентської осені мали змогу відчути, що факультет інформаційних технологій – це єдина велика, дружна родина як у навчальному процесі, так і в позанавчальній активній творчій співпраці!