Студентська осінь

7 листопада в Палаці молоді та студентів відбувся молодіжний фестиваль «Студентська осінь».
Від факультету інформаційних технологій було представлено три номери: «ФІТ танцює рок-н-рол», «Щасливі разом» і «КВК від ФІТу».
Студенти старших курсів продемонстрували танець у сучасному стилі, показавши в ньому дружбу і згуртованість, що бринять і в назві номера – «Щасливі разом».
Не можна не відзначити виступ першокурсників, їх старання не були даремними, і запальний рок-н-рол сподобався всім присутнім у залі.
А збірна команда КВК нашого факультету підняла настрій усім глядачам своїми оригінальними, сучасними й дуже веселими номерами.
Висловлюємо величезну подяку деканові та його заступникам, Студентський раді факультету за допомогу в підготовці до свята.