Студент ДВНЗ «КНУ» - "Кращий студент України 2016"

18 листопада 2016 року у Департаменті освіти і науки Дніпропетровської обласної адміністрації відбулося нагородження переможців регіонального етапу конкурсу "Кращий студент України 2016".

Із великою гордістю хочемо відмітити, що переможцем у номінації «Кращий студент-програміст» став студент нашого факультету – Микитин Олексій!

Вітаємо Олексія і бажаємо успіхів у представленні Дніпропетровської області у Всеукраїнському фіналі конкурсу, що відбудеться у грудні!

Оргкомітет конкурсу відібрав 30 найкращих студентів області, які й приїхали 18 листопада до Дніпра провести гарно час та отримати нагороди. Для них була підготовлена програма цікавих інтерактивів, які були б корисні молодіжним лідерам. Першою площадкою, де фіналісти знайомилися один з одним, став Молодіжний центр Дніпропетровщини – один з найбільших вільних просторів Дніпра, де молодь може зустрічатися та самовдосконалюватися.
   Розпочали свій день фіналісти з майстер-класу «7 гріхів спікера» від тренера Олега Подольного.

Якщо пам'ятати про сучасні вимоги до молодих спеціалістів, особливо у сфері молодіжного лідерства, то  100% знадобиться знання англійської мови. Тому «Студентська республіка» запросила до переможців конкурсу «КРАЩИЙ СТУДЕНТ УКРАЇНИ» друзів зі школи «ESL».

Після Молодіжного центру лауреати звання «Кращі студенти» поїхали до SpaceHub.
Сучасне місце для сучасної молоді. Ідеї, думки, припущення, осяяння - все це вирує у просторі площадки SpaceHUB! Атмосфера більш ніж креативно-конструктивна.
 Засновник та дійсно цікава людина Максим Ткаченко поспілкувався зі студентами, як створювати круті проекти, провів екскурсію хабом та власне - надихнув своїм прикладом молодь до подальшого розвитку.

Завершувався день зустрічей розмовою з Денисом Федюніним – представиком проекту «U-report» (Україна).

Всесвітній молодіжний проект, мета якого – дізнатися ЩО насправді ДУМАЄ МОЛОДЬ про проблеми світу? Загалом, частина переможців вже була зареєстрована у системі, проте після зустрічі усі, навіть працівники Управління молоді та спорту, де проходив захід, долучилися до глобальної системи смс-опитувань. Важливо відчувати себе частиною спільноти, ще важливіше – знати, що твоя думка має право бути, вона є необхідною для багатьох, вона допомагає побачити картину світу більшою.