STUD IDEA HUB – 2020

20 лютого у Криворізькому національному університеті відбувся цікавий та безпрецедентний захід – STUD IDEA HUB – 2020 – студентська конференція, присвячена сучасним трендам в ІТ.
Гостями конференції були провідні ІТ-компанії Кривого Рогу, такі як Syntech Software, ZaraffaSoft, SooprIT, K-Mine та IDAP, що познайомили студентів з власним досвідом розробки програмних продуктів.
Студенти факультету інформаційних технологій представили на конференції власні дослідження в різноманітних напрямках розвитку ІКТ. Так Микита Шевців розповів про технологію розробки мобільних додатків з використання React Native, Анна Абрамова підготувала доповідь о трендах у веб-дизайні. Доповідь Дмитра Шерехова була присвячена сучасним можливостям комп’ютерної графіки, Максима Круппи – різноманітним сферам використання нечіткої логіки, а Дмитро Перемєна розповів про технології збереження здоров’я. Валерія Пірник зробила цікаву доповідь про сучасні технології віртуальної реальності, а Савелій Лукаш представив розгорнутий аналіз використання різних мов світу в сучасній ІТ-індустрії та зробив порівняння їх з розповсюдженістю та затребуваністю англійської мови.
Слід відзначити, що всі студентські доповіді були зроблені англійською мовою. Таким чином наші студенти продемонстрували не лише гарні знання з сучасних технологій, а й високий рівень іншомовної компетентності, підкресливши її актуальність та довівши свою конкурентоспроможність в глобалізованому суспільстві та здатність презентувати власні здобутки на міжнародному рівні.
Наприкінці конференції учасники сіли за круглий стіл, під час якого студенти змогли поспілкуватися з представниками ІТ-компаній, обмінятися думками, щодо розвитку ІТ-сфери у Кривому Розі, поговорити про проблеми ІТ-освіти, та можливості професійної реалізації фахівців з інформаційних технологій у нашому місті.
Завершуючи круглий стіл, учасники висловили вдячність спонсорам цієї конференції – компаніями Syntech Software та ZaraffaSoft, а також ініціатору та організатору заходу – Микиті Шевціву. Всі одностайно висловили побажання, щоб проведення подібних заходів стало регулярним, а співпраця факультету інформаційних технологій та криворізьких ІТ-компаній вийшла на новий продуктивний рівень.