Спортивні здобутки нашого факультету
0
0
148

Цей тиждень позначився завершенням традиційної загальноуніверситетської спартакіади викладачів та співробітників «Бадьорість та здоров’я». Час студентських канікул викладачі використали не лише для інтенсивної наукової та методичної роботи, для активного відпочинку та зміцнення здоров’я, накопичення сил перед новим семестром, а також продемонстрували свої спортивні досягнення.

Активну участь у спартакіаді взяли такі викладачі нашого факультету, як проф. А. Купін, доц. А. Стрюк, ст. викл. А. Козіков, асист. Ю. Кумченко та інші. Найбільш вдалим виявився виступ команди шахістів факультету у складі проф. М. Стрюка, доц. Н. Саітгареєва, ст. викл. Д. Швеця, яка виборола перше місце. Усі учасники отримали заряд бадьорості та нестримне бажання зробити реванш у наступній спартакіаді в інших видах змагань. 

Учасників та переможців спартакіади тепло вітали ректор університету проф. М. Ступнік, голова об’єднаної профспілкової організації університету проф. В. Щокін. Приємно було членам нашої команди відчувати підтримку колишнього декана факультету, а нині в.о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи В. Чубарова та в.о. декана факультету І. Музики. 

Ректор університету проф. М. Ступнік та голова об’єднаної профспілки проф. В. Щокін вручили нагороди та солодкі призи переможцям. Перехідним кубком і медалями були нагороджені за зайняте перше місце шахісти факультету проф. М. Стрюк, доц. Н. Саітгареєв, ст. викл. Д. Швець. Грамотами за активну участь були відзначені проф. кафедри ІПМП М. Стрюк, доц., в.о. зав. кафедри МПЗ А. Стрюк, ст. викл. каф. МПЗ Д. Швець. 

Учасники змагань від нашого факультету були щиро вдячні колективу кафедри фізичної культури за прекрасну організацію спартакіади.

Цьогорічна загальноуніверситетська спартакіада дала поштовх і надалі займатись спортом, працювати на самовдосконалення, на нові кращі здобутки, відстоюючи спортивну честь рідного факультету.

(Фото: Saveliy Lukash)

 

Комментарии