Семінар Schneider Electric

3 грудня 2015 року представники ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» провели навчально-практичний семінар на тему: «Перетворювальна техніка та її зв’язок із ПЛК» на базі лабораторії «Елементи автоматики та робототехніки» кафедри інформатики, автоматики і систем управління.

Під час семінару провідні інженери «Шнейдер Електрик Україна» розповіли про особливості застосування частотних перетворювачів та управління електроприводами, автоматичних систем управління на базі програмованих логічних контролерів і операторських панелей управління, а також про можливості економії енергії та коштів, пов’язаних з їх застосуванням.

Взяти участь у заході були запрошені 25 представників департаменту автоматизації одного з найбільших промислових підприємств України – АрселорМіттал Кривий Ріг, а також усі зацікавлені викладачі нашого університету.

Компанія Schneider Electric є світовим експертом в управлінні енергією та в автоматизації. Schneider Electric пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики й інфраструктури, промислових підприємств, об’єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Підрозділи компанії успішно працюють у понад ніж 100 країнах світу. ТОВ «Шнейдер Електрик Україна» має логістичну систему, склад обладнання, локальні центри застосування та передачі технологій, відділи інжинірингу та сервісу, розгалужену мережу партнерів, авторизовані центри навчання у вищих навчальних закладах України.