Сьогодення факультету інформаційних технологій: проведення четвертого та п’ятого днів Тижня профорієнтаційних зустрічей

30 листопада та 1 грудня 2017 року гостями нашої профорієнтаційної зустрічі були учні загальноосвітніх шкіл № 82; 51; 75. Гості відзначилися відкритістю до пізнання нового, активно включалися в діалог, сприяючи розширенню світогляду в контексті самовизначення професійного майбутнього, пов’язаного з навчанням на нашому факультеті.

Присутні погодилися з актуальністю сьогодення, що задіяні в ІТ-індустрії українці формують інвестиційно привабливий імідж нашої країни, успішно працюють із провідними міжнародними компаніями, сприяють залученню інвестицій і зміцненню економіки країни. Очікується, що в 2016-2020 роках сукупні податкові надходження від ІТ в бюджет складатимуть 36 млрд. грн, а внесок ІТ-індустрії у ВВП країни у 2020 році сягатиме 5,7%.

Презентаційні екскурсії випускових спеціальностей факультету вражали неперевершеним креативом, професійною майстерністю та довершеністю. Приємно вражала активність учнів під час співпраці запланованих упродовж тижня профорієнтаційних тренінгів, майстер-класів, вікторин.

Так, відвідувачі переконалися, що попит на ІТ-фахівців на ринку праці доволі високий, відтак є безліч можливостей для реалізації талантів, роботи над цікавими проектами у цій галузі зокрема та підтримки економіки України загалом.