Проведення презентації для студентів від провідної української компанії з тестування програмного забезпечення QATestLab

15 листопада 2017 року о 10:30 в аудиторії 373 відбудеться презентація від провідної української компанія QATestLab, що надає повний спектр послуг з тестування програмного забезпечення, контролю якості та вдосконалення процесу розробки програмного забезпечення.

Презентацію буде проводити Кравченко Анна Володимирівна – керівник криворізького офісу компанії QATestLab.

Метою проведення презентація є ознайомлення студентів з перспективами розвитку в галузі тестування, під час виступу буде надана інформація про основні напрямки діяльності компанії,  а також  вакансії, які надаються компанією.