Профорієнтаційна екскурсія факультету інформаційних технологій!

Запрошуємо випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл м. Кривого Рогу на профорієнтаційні екскурсії факультету інформаційних технологій ДВНЗ «Криворізький національний університет» із 23 жовтня по 27 жовтня 2017 року (10.00-16.00).

Програмою профорієнтаційних екскурсій передбачено презентацію спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами ФІТ.

Ви матимете змогу з’ясувати переваги роботи галузі інформаційних технологій. Станете учасником майстер-класу із конструювання, настроювання та програмування роботів. Вашій увазі буде представлено спеціалізовані лабораторії засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління. Також матимете змогу познайомитися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact. Зможете побачити роботу усного журналу «Викладач практичного навчання комп’ютерних технологій ВНЗ: реалії та перспективи самореалізації». Вашій увазі буде представлено презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування; платформу Moodle; дистанційні курси кафедри іноземних мов.

Чекаємо на ініціативних, творчих, креативних гостей!