Представники КНУ пройшли у фінал конкурсу Золотий байт 2017

Студенти Криворізького національного університету Микитин Олексій та Федоренко Олександр взяли учась в Міжнародному ІТ-чемпіонаті "Золотий байт 2017", який пройшов 23 березня в м. Дніпро. На конкурсі, який організувала Комп’ютерна академія ШАГ, були представлені проекти різних категорій та напрямків, такі як Game design, Start Up, Character Design, Web Project, Short movie, Internet of Things, Mobile development, Junior Competition.

У номінації Startup Challenge були представлені досить цікаві проекти, серед яких проект наших студентів "TreeBook". "TreeBook" - це інструмент, за допомогою якого будь-який власник смартфона за лічені секунди може відправити повідомлення в комунальну службу про дерево в передаварійному стані, зробивши для цього одну дію: відправити фото.

Вітаємо наших студентів із зайнятим в  загальній першості регіонального етапу 2-м місцем та одним із кращим результатом по Україні серед усіх 2-х місць, яке дає право виступити у фіналі конкурсу "Золотий байт 2017", що пройде у Києві з 22 по 23 квітня!

Наявність даного ресурсу дозволяє зробити інформацію про аварійний стан деяких дерев загальнодоступною, привернути до цього увагу людей і, якщо необхідно, відповідних відомств. З'являється можливість контролю роботи комунальних служб. А оскільки проблема збитку, нанесеного деревами внаслідок ураганів або необізнаності комунальних служб не є локальною тільки для Кривого Рогу, розроблений сервіс може бути використаний мешканцями будь-якого регіону.

Більш того, функціонування даного сервісу може також внести свій внесок в озеленення планети шляхом ліквідації засохлих дерев і посадки молодих саджанців на їх місце. Таким чином, кожен з нас може внести свій посильний внесок у справу зменшення викидів парникових газів.
  На даний момент, розроблений сервіс існує в двох варіаціях - у вигляді веб-сайту і Telegram-бота. Обидва варіанти мають ідентичним функціоналом і запитують від користувача лише стан дерева і фото. Ресурс в автоматичному режимі витягує координати, вписані в фото, і тільки в тому випадку, якщо дана можливість недоступна просить вислати їх вручну.