ПЛЕКАЙМО РІДНУ МОВУ!

16 лютого 2016 року студенти нашого університету напряму підготовки «Професійна освіта» факультету інформаційних технологій святкували День рідної мови. Студенти першого курсу гр. ПН-15 підготували презентацію свята для старшокурсників. У дружній невимушеній атмосфері взаєморозуміння присутні мали змогу пригадати основні віхи становлення та розвитку сучасної української літературної мови; декламувати поезії про її оспівування і звеличення класиками та сучасними поетами, критиками; пояснювати лексичні значення слів та мовних конструкцій.

Упродовж свята акцентувалася увага на тому, що мова– це великий дар і скарб природи, а рідна українська мова – ніби запашна квітка в чудовому букеті наявних трьох тисяч мов світу.

Наскрізною ідеєю свята постала теза: «Тільки той, хто може осягти своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки і пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як колискою, як добрим ім’ям своєї родини, є справжнім патріотом рідної неньки-України».