ОЛІМПІАДА З ІНФОРМАТИКИ !!!

Для абітурієнтів, які бажають бути керівниками сучасного виробництва,висококваліфікованими інженерами та програмістами, науковими співробітниками у галузі надсучасних інформаційних технологій, успішними менеджерами, отримати навички педагогічної діяльності та проектування складних організаційно-технічних систем!

Олімпіада відбудеться 14 лютого 2015 року о 9 годині в ауд. 517 головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет» (вул. 22 партз’їзду, 11).

Переможці олімпіади отримують призи, а всі учасники - дипломи.

ВПЕРШЕ !!!  Їм буде запропоновано вступ до університету для набуття безперервної освіти та отримання кваліфікації за новою освітньою програмою БАКАЛАВР – МАГІСТР – ДОКТОР ФІЛОСОФІЇ

Після успішного завершення повного навчального курсу випускники університету отримують:

• диплом бакалавра з напряму підготовки 6.050201 «Системна інженерія», галузь знань - 0502 «Автоматика та управління», кваліфікація - 3121 «Фахівець з інформаційних технологій»;
  • диплом магістра за спеціальністю 8.05020101 «Комп’ютеризовані системи управління та автоматика», кваліфікація - 2131.2 «Інженер-дослідник із комп’ютеризованих систем управління та автоматики»;
  • диплом доктора філософії за спеціальністю 05.13.07 «Автоматизація процесів керування».

Учасники олімпіади отримують сертифікати про проходження курсу навчання на надсучасному обладнанні фірм «Schneider Electric», «Siemens» та «Festo».

Бажаючі прийняти участь в олімпіаді можуть зареєструватися за телефоном 409-06-35 (Рябченко Марина Григоріївна) з 9.00 до 16.00 з понеділка по п’ятницю.

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ БАЖАЮЧИХ АБІТУРІЄНТІВ!