Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади державної служби.
0
0
315

Довгинцівський районний суд м. Кривого Рогу, що знаходиться за адресою: м. Кривий Ріг вул. Л.Бородича, 3 оголошує конкурс на вакантну посаду державної служби – головного спеціаліста.

Претенденти на посаду повинні мати освіту не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра за спеціальністю “Комп’ютерні науки та інформаційні технології” або суміжні спеціальності.

Для участі у конкурсі подаються документи:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копію (копії) документа (документів) про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2015 рік

 

Документи приймаються до 14.11.2016 року.

Додаткова інформація за телефоном 71-01-28 або під час особистого прийому в приміщенні суду (кабінет № 35) щоденно з 09:00 до 13:00 (крім суботи та неділі).

Комментарии