Незвичайна екскурсія

29 вересня студенти відвідали незвичайну екскурсію в 26-й частині Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

Співробітники частини розповіли про роботу центру, показали спецтехніку, яку вони використовують у надзвичайних ситуаціях, а також де і як проводять свій час працівники ДСНС у перерві між викликами. Студенти познайомилися з людьми, що рятують життя!

Студентам вдалося побачити, як швидко збирається рятувальна бригада у випадку надзвичайної події! Минуло лише півхвилини після тривоги, а рятувальники вже виїхали на допомогу!

Співробітники ДСНС дозволили студентам потримати наповнений водою шланг і побувати всередині рятувальних машин! Студенти дізналися багато нового про роботу рятувальної служби й залишилися дуже задоволені екскурсією.

Екскурсія була організована за ініціативою електротехнічного факультету за підтримки факультету інформаційних технологій і механіко-машинобудівного факультету.