Навчально-практичний семінар

17 листопада 2015 року в актовій залі головного корпусу Криворізького національного університету кафедра інформатики, автоматики і систем управління спільно з ДП «Сіменс Україна» провела навчально-практичний семінар на тему: «Енергоефективність застосування приводної та пускорегулювальної техніки Siemens на виробництві». Під час семінару провідні інженери ДП «Сіменс Україна» розповіли про особливості застосування частотних приводів, електромоторів, автоматичних систем управління та систем захисту приводної техніки, а також про можливості економії енергії та коштів, пов’язаних з їхнім застосуванням.

У семінарі взяли участь представники провідних промислових підприємств Кривого Рогу, а також усі зацікавлені викладачі та студенти нашого університету.