Наші переможці!

20.02.2020 року на базі Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» проведено V Кубок Ради молодих вчених Дніпропетровської області з футзалу. Цей спортивний захід був присвячений 20-річчю Ради молодих вчених нашої області. Він проводився серед рад молодих вчених закладів вищої освіти та науково-дослідних установ Дніпропетровської області.
Команда нашого університету у напруженому, драматичному матчі, завдяки голу на останніх хвилинах, виборола перемогу у команди «Конструкторське бюро «Південне» з рахунком 3:2 та завоювала бронзові медалі турніру!
На окрему увагу заслуговує той факт, що серед гравців команди Криворізького національного університету були представники кафедри моделювання та програмного забезпечення – старші викладачі Козиков А.В. та Швець Д.В.
Щиро вітаємо наших футболістів із завойованими медалями!!!