На факультеті триває місяць профорієнтаційних екскурсій

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути!

Усім відомо, що людина не так швидко втомлюється, коли захоплена улюбленою справою. Проте не всі знають, як обрати спеціальність, щоб навчатися з інтересом, а згодом із задоволенням працювати на престижному підприємстві. Така проблема турбує сьогодні кожного старшокласника.
    Щоб зорієнтувати випускників криворізьких загальноосвітніх шкіл, викладачі факультету інформаційних технологій пропонують цикл профорієнтаційних екскурсій, під час яких відбувається знайомство майбутніх абітурієнтів з історією створення університету, його структурою, спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, а також із особливостями вступної кампанії 2015 року. Окрім того, демонструються лекційні аудиторії, бібліотека, конференц-зал, лабораторії університету, спортивний зал, їдальня тощо.
    Школярі, що познайомилися з факультетом інформаційних технологій на екскурсіях, висловлюють глибоку подяку організаторам за цікаву форму профорієнтаційної роботи. Більшість майбутніх абітурієнтів обіцяє обов’язково повернутися до університету 1 вересня 2015 року вже студентами першого курсу.