Міжнародний семінар з доповненої реальностi

13 травня відбувся Третій Міжнародний семінар з доповненої реальності в освіті (AREdu 2020), одним з організаторів якого є Криворізький національний університет та кафедра моделювання і програмного забезпечення.
В цьому році у зв’язку з пандемією коронавірусу семінар пройшов повністю в дистанційному режимі. Проте, це ні як не вплинуло ні на якість семінару, ні на його насиченість. З більш ніж 40 робіт, що були подані на семінар, рецензентами було вибрано 25 найкращих, що і увійшли в програму семінару.
Серед них особливо хочеться відзначити дослідження Любові Панченко, що систематизувала типи книг, що використовують доповнену реальність, та інструменти їх створення. Ганна Варіна, В’ячеслав Осадчий, Катерина Осадча, Олеся Прокоф’єва та Ольга Ковалова представили дослідження з використання доповненої реальності в процесі психолого-педагогічного супроводу дітей з розладами аутистичного спектру. А Юлія Дюлічева та Катерина Косова представили досвід використання порталу доповненої реальності для надання допомоги людям із розладом аутистичного спектру та тривожністю. Декілька цікавих доповідей були присвячені побудові моделі сонячної системи засобами доповненої реальності та використанню цих моделей у навчанні. Неабияку цікавість у аудиторії викликала демонстрація 3D-квесту, що розробили та використовують у Національному аерокосмічному університеті ім. М. Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» для профорієнтації та оцінки цифрової компетентності студентів. Цікавими та змістовними були також доповіді, що узагальнювали результати використання технологій віртуальної та доповненої реальності у навчанні геометрії, географії, біології, екології, підготовці фахівців з транспортних технологій, екології та фізичного виховання тощо.
Ознайомитись з цими та іншими - не менш цікавими - доповідями, можна в повному записі семінару:
Дякуємо всім учасникам семінару, бажаємо їм успіхів у наукових розвідках та нових яскравих досягнень!
Всі статті, що були подані дослідниками на семінар, будуть опубліковані найближчим часом.