Мовний проект вивчення французької мови «Обмеження в часі»

Мовний проект вивчення французької мови «Обмеження в часі»

Знання іноземних мов у сучасному світі є пільговою перепусткою до професійної справи та кар’єрного становлення. ДВНЗ «Криворізький національний університет» розсуває обрії перед своїми випускниками з метою надійнішого отримання роботи у престижних виробничих компаніях як в нашій країні так і за її межами. Студенти різних факультетів із зацікавленням відвідують заняття з англійської, французької та німецької мови. Кафедра іноземних мов урізноманітнює прийоми і методи в опануванні мовами.

Новий та не менш цікавий проект в вивчення французької мови нещодавно випробувала кафедра іноземних мов, який носить назву «Обмеження в часі».

Якість професійних знань отриманих в аудиторіях ДВНЗ «Криворізького національного університету» належно доповнює добра мовна підготовка всіх студентів різних спеціальностей.