“Moodle” – працюємо дистанційно разом

Диджиталізація є інструментом формування нової якості вищої освіти. Тому, коли у 2012 році в університеті почала працювати платформа “Moodle”, багато викладачів університету почали використовувати її в освітньому процесі. Матеріали курсів та тестів було переведено в електронний формат та викладено на платформі. Так було закладено підґрунтя, що посприяло динамічному переходу на дистанційний формат навчання.
Тестові завдання різного характеру, відкритого типу питання та ессе стали невід'ємною частиною онлайн процесу вивчення іноземної мови.
Студентам ФІТ пропонується працювати з професійно орієнтованими Youtube відео, а також текстами, взятими з Інтернет журналів, у ході відбору яких робиться акцент на сучасності та актуальності інформації. Паралельно відпрацьовуються граматичні теми, а їх засвоєння перевіряється під час виконання тестів.
Особливо актуальним та різноманітним є курс, створений ст. викл. Бондар І.Г., к.ф.н., доц. Шалацькою Г.М. та к.п.н., ст. викл. Костюк С.С. ”Computer Science”. Студенти гр. АКІТ-19, АКІТ-18-1, КІ-19, ІПЗ-19, ІПЗ-17-1, ІПЗ-17-2, ПМ-19 та інші мають можливість сворити спільний Glossary та разом поповнювати словник новими термінами і дефініціями. Викладач оцінює якість опублікованих матеріалів та активність студентів. А для тих студентів, які хочуть отримати додатковий бал, на онлайн платформі є можливість взяти участь у дискусійному форумі та долучитись до обговорення запропонованих викладачем запитань.
Завдяки Moodle ми маємо цілий арсенал інструментів та безліч можливостей для урізноманітнення процесу навчання та залучення студентів до цікавих видів роботи.