МОЛОДІЖНИЙ ФОРУМ «УСПІШНИЙ ВСТУП» на факультеті інформаційних технологій

Із 25.10.2019 до 31.10.2019 у Криворізькому національному університеті відбувся тиждень зустрічей Молодіжний форум «Успішний вступ» із учнями загальноосвітніх шкіл, коледжів м. Кривого Рогу.

Факультет інформаційних технологій упродовж тижня  профорієнтації для випускників та десятикласників загальноосвітніх шкіл, коледжів презентував спеціальності, за якими здійснюється підготовка бакалаврів та магістрів випусковими кафедрами:

галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

121 – Інженерія програмного забезпечення;

122 – Комп’ютерні науки;

123 – Комп’ютерна інженерія.

Галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування»

за спеціальністю:

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Галузі знань 01 «Освіта»

за спеціальністю:

015 – Професійна освіта (спеціалізація – комп’ютерні технології).

015 – Професійна освіта (спеціалізація – електротехніка та електромеханіка).

Варто відзначити сумлінну творчу роботу упродовж профорієнтаційного тижня викладачів кафедри КСМ: Сенько Антона Олександровича, Рябчиної Любові Сергіївни; викладачів кафедри АКНТ: Тронь Віталія Валерійовича, Тимошенка Максима Анатолійовича. Також виявив активність, готовність до співпраці; допомагав у роботі з презентації факультету Тютюнник Вадим (студент четвертого курсу спеціальності «Професійна освіта (комп’ютерні технології)».

Приємно вражала викладацький склад нашого факультету активність відвідувачів, аналітичність мислення креативної молоді криворізьких загальноосвітніх шкіл.

Під час спілкування учні мали змогу наочно усвідомити темпи змін у середовищі ІТ, що зумовлені швидким виникненням досконаліших технологій. Українська ІТ-індустрія розвивається швидкими темпами та посідає третє місце в структурі експорту послуг з України. Відповідно, щороку галузь високих технологій потребує понад 10 тисяч кваліфікованих кадрів.