Молодіжний форум «Успішний вступ»

Упродовж тижня (з 23.10.2017 по 27.10.2017 року) на базі головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся молодіжний Форум «Успішний вступ» для учнівської молоді та проведено профорієнтаційні екскурсії «Один день із життя студента» на нашому факультеті.

Викладачі та студенти брали активну участь у профорієнтаційних заходах нашого факультету.

Учасниками були учні 23 криворізьких загальноосвітніх шкіл. Виявили власну ініціативу та завітали на профорієнтаційні екскурсії Центрально-Міський ліцей, ЗОШ 76; 79; 25; Позашкільний навчальний заклад «Школа комп’ютерної майстерності».

Відвідувачі нашого факультету стали учасниками майстер-класу із конструювання, настроювання та програмування роботів; побували у спеціалізованих лабораторіях засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління; познайомилися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact; стали учасниками усного журналу «Викладач практичного навчання комп’ютерних технологій ВНЗ: реалії та перспективи самореалізації»; мали змогу побачити та оцінити навчальні можливості опанування іноземних мов професійного спрямування; дистанційні курси кафедри іноземних мов.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам – викладачам і студентам – за ретельну підготовку, організацію та проведення профорієнтаційного заходу на факультеті інформаційних технологій.

Повний фотозвіт за посиланням: http://fit.knu.edu.ua/post/fotozvt-forum-