Ми - проти наркотиків!

Кожна людина має право самостійно розпоряджатись своєю долею, однак коли вона наркозалежна, то вже не належить сама собі – більшість наркотичних речовин стимулюють потужний викид  дофаміну – гормону щастя, лише кількох  спроб достатньо для того, щоб людський  організм отримав тавро  скореного  та зламаного. Потім, коли мозок вже не справляється з таким гормональним «бомбардуванням», настає справжній морок. Дедалі частіше у міліцейських повідомленнях саме «штучне щастя»  стає причиною  загибелі багатьох  молодих людей.

Що можна та треба робити, щоб не стати черговою жертвою наркоманії йшлося на заході, що було проведено на кафедрі інженерної педагогіки та мовної підготовки  факультету інформаційних технологій доцентом Савченко А. Л. 28 квітня 2015 року для студентів університету. Присутні мали можливість ознайомитися зі статистикою та відеоматеріалами, що розкривають сутність та наслідки впливу на організм людини наркотичних речовин.Спеціаліст Криворізького центру здоров'я Олена Бортуаль звернула увагу студентів на хибну думку, яка властива молоді  –  чи не кожен з них упевнений: його персонально ця проблема не стосується. І навела трагічну статистику, яка довела, що згубні звички чатують на усіх без винятку.

Наркотики набувають якостей складових молодіжної «культури»,  як раніше це відбувалося з палінням та вживанням алкогольних напоїв. Молоді, яка стоїть перед вибором життєвого шляху, непросто протистояти оманливому способу швидко стати «щасливим». Єдиний вихід – дати повну, неприховану інформацію про те, що чекає людину у разі,  коли його «я лише один раз», «я сильний – мене не скорити» призведе до чергової трагедії.