Майстер-клас «m-Service Master Class»

20 жовтня на базі ДВНЗ «Криворізький національний університет» відбувся майстер-клас із розробки мобільних аплікацій «m-Service Master Class» в рамках ініціативи meet and code, яку підтримують у країнах Європи.

Тиждень кодування ЄС тривав упродовж 7-22 жовтня та ґрунтувався на ідеї Молодих Радників, консультативної групи колишнього єврокомісара ЄС Цифрового агентства Нелі Крус за підтримки Комісії ЄС.

У межах заходу відбувся огляд сучасних технологій розробки мобільних застосунків, знайомство з середовищем візуального програмування під ОС Android «App Inventor», створення власних аплікацій, спілкування з IT-спеціалістами міста та ще безліч цікавого…

У майстер-класі взяли участь 40 учнів 9-11 класів шкіл міста та студенти Криворізького гірничо-електромеханічного коледжу ДВНЗ «КНУ». Організаторами заходу виступили викладачі кафедри моделювання та програмного забезпечення нашого університету. Майстер-клас проводили ментори проекту – студенти старших курсів факультету інформаційних технологій спеціальності «Інженерія програмного забезпечення».