Любі студенти! Вітаємо вас з Новим Роком!

Любі наші студенти факультету інформаційних технологій! До Нового року лишилося кілька днів. Ми вітаємо вас з новорічними святами! Цей рік був багатий на події та пригоди, ми втілили в життя безліч ідей, але нехай у майбутньому році їх буде ще більше! Щороку ми доводимо, що командний дух непереможний! Нехай чудові роки навчання на нашому факультеті ведуть вас до успішного майбутнього! Нехай Новий 2015 рік дарує Вам теплі усмішки від рідних людей, справжні емоції, вірних друзів, великі амбіції, творче натхнення та креативність, незабутні пригоди. Ловіть летючі миті життя, малюйте мрії та впевнено крокуйте до них, і те бажання, яке ви загадаєте у святкову ніч, обов’язково здійсниться в наступному році!

Щасливого Нового року та Різдва Христового!!!