Кураторська година на тему "Гендерна нерівність: різні права – різні можливості"

1 грудня 2017 року у студентській групі ПЗАС-15-1 була проведена кураторська година, присвячена доволі серйозній та актуальній проблемі «Гендерна нерівність: різні права – різні можливості». Студенти мали нагоду почути деякі статистичні дані та факти, після чого провели загальне обговорення, де кожен міг висловити власну думку щодо розуміння гендерної нерівності. Група доволі серйозно поставилася до цієї теми, у кожному виступі звучали значущі сучасні думки. Ніхто не залишися осторонь.

Відтак студенти змогли ширше поглянути на проблеми, що, як з’ясувалося, їх оточують, і прийти до спільної зумовленої позиції щодо уникнення, розуміння та вчасного розв’язання.