Кубок ФІТу

На факультеті інформаційних технологій 5 та 6 травня пройшли змагання з футболу, присвячені п’ятнадцятиріччю факультету.

5 травня відбулася гра між командою І курсу та збірною ІІІ-ІV курсів. Переможцями в запеклій боротьбі виявилися першокурсники з рахунком 2-2 (2-0 по пенальті). У грі між командою студентів ІІ курсу та командою викладачів перемогла збірна команда викладачів з рахунком 4-5.

6 травня у грі між збірною ІІ курсу та збірною ІІІ-ІV курсів із рахунком 1-6 команда ІІІ-ІV курсів посіла ІІІ місце. У потужній боротьбі команди І курсу з командою викладачів сумлінно намагався перемогти І курс, але, трішки не дотягнувши до перемоги, І курс посів ІІ місце в турнірній таблиці. З невеликим відривом від першокурсників, із рахунком 4-5, І місце посіла збірна викладачів факультету інформаційних технологій. Щиро вітаємо переможців, співробітників і студентів із ХV річницею заснування факультету!!!