КІСМ-2017

Конференція, яку організовано і проведено кафедрою комп’ютерних систем та мереж (КСМ), проходила 22-24 березня 2017 року. За результатами роботи конференції кафедра видала збірник наукових праць (186 сторінок). Кількість учасників понад 80 (у т.ч. з таких ВНЗ: ДВНЗ «Криворізький національний університет»; Харківський національний університет радіоелектроніки; Polytechnic University of San Luis Potosi; Херсонський національний технічний унівеситет; Донбаська національна академія будівництва і архітектури; Запорізький технічний ліцей; Харківський національний автомобільно-дорожній університет; Житомирський державний університет імені Івана Франка; Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»).

Звіт з конференції