Крок до кращого «Я»

Коучинг – це наука й мистецтво сприяти самовдосконаленню.

Уже другий рік у Кривому Розі діє Клуб Професійних Коучей України. Його мета – створити продуктивне середовище для навчання та розвитку людей у стилі коучинг. 13 лютого 2016 року долучилися до нього і ми, представники факультету інформаційних технологій: студенти напряму підготовки «Професійна освіта (за профілем)»; кандидат психологічних наук, доцент, заступник декана ФІТу Тарасова О. В.; кандидат педагогічних наук, доцент Сулима Т. С.

Четверте засідання Клубу стало для нас важливою подією в загальній скарбниці яскравих позааудиторних заходів.

У засіданні взяли участь Чернова Тетяна, кандидат педагогічних наук, коуч, керівник Клубу Професійних Коучей м. Кривого Рогу, а також Тетяна Спіріна, коуч письменників, автор книг «Нове взуття – нове життя», «Coach Stories: путь к себе, настоящему», автор проекту «Год писателя или Мои 365 тысяч знаков», співавтор і тренер проекту «Голос личности: на 100 % Я!», проекту для підлітків Coaching&English, експерт з мотивації персоналу й коуч-команд.

Проведений майстер-клас «Coach Stories: шлях до себе справжнього» складався з восьми кроків технології Coach Stories, які були покликані виявити письменницькі таланти через особистість і цінності кожного учасника.

Результат майстер-класу – кожний учасник написав свою історію і на практиці зрозумів, як писати від душі! Неформальне спілкування, нові цікаві теми, приємні враження – це те, що ще довго буде обговорюватись нами.

Також під час роботи Клубу ми говорили про коучингові підходи, які вже сьогодні змінюють педагогів і студентів, сприяють розвитку коучингової компетентності, роблять людей успішнішими у професійній діяльності та щасливішими в житті.

Запрошуємо всіх бажаючих узяти участь у наступних засіданнях

Клубу Професійних Коучей м. Кривого Рогу!

Т. С. Сулима