КРАЩЕ ОДИН РАЗ ПОБАЧИТИ, НІЖ СТО РАЗ ПОЧУТИ!

24 грудня 2016 року в стінах університету відбувся День відкритих дверей. Цьогоріч він був проведений у новому форматі.

З самого ранку упродовж дня у холі працювала виставка досягнень факультетів. Під час офіційної частини в. о. ректора університету М. І. Ступнік привітав майбутніх абітурієнтів і їх батьків, викладачів і співробітників вишута розповів про Криворізький національний університет. З особливостями вступної кампанії 2017 року докладно ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії ДВНЗ «КНУ» О. В. Тарасова. Заступник відповідального секретаря Т. С. Сулима презентувала факультети університету.

Починаючи з 11.30 кожні півгодини гості мали можливість зустрітися з керівництвом факультетів та випускових кафедр, дізнатися про умови й особливості професійної підготовки студентів відповідної спеціальності, оглянути матеріально-технічну базу університету.

Приємним є те, що саме факультет інформаційних технологій найбільш зацікавив учнів старших класів. Окрім загальної інформації заступника декана С. А. Рубана про спеціальності, за якими ведеться підготовка фахівців на факультеті, для них було проведено 4 екскурсії по аудиторіям та лабораторіям (439, 538, 247, 200, 201, 221, 368, 370, 371).

Головний профорієнтаційний захід року був досить насиченим для ФІТу. Усі бажаючі змогли скористатися можливістю побачити досягнення наймолодшого, але найпотужнішого факультету університету й отримати якомога більше роз’яснювальної інформації про спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення», 122 «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», 123 «Комп’ютерна інженерія», 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» та 015 «Професійна освіта (комп’ютерні технології), (електромеханіка)».

Сподіваємось, що випускники Криворіжжя зроблять правильний вибір улітку 2017 року!