Команда нашого університету взяла участь в хакатоні 1991 Open Data

Команда ДВНЗ "Криворізький національний університет" в складі доц. Рубана Сергія Анатолійовича, к.т.н Харламенка Вадима Юрійовича та студента Микитина Олексія взяла участь у фінальному відбірковому етапі 1991 Open Data Hackathon, що проходив у м. Дніпропетровськ 16 - 17 лютого.

1991 Open Data Incubator — перший в Україні некомерційний інкубатор, який допомагає перетворити тонни відкритих державних даних на реальні стартапи, що надають сервіси українським громадянам, підприємствам та державним органам.

Командою був представленний проект "Smart applying to the university".

Smart applying to the university - це система, яка дає батькам можливість вибирати школи для своїх дітей з урахуванням вимірювальних критеріїв, що дозволяють адекватно охарактеризувати рівень підготовки учнів в конкретній школі.

Повну презентацію можна переглянути за посиланням: http://sua-landing.azurewebsites.net/

Під час роботи на хакатоні було отримано багато якісних зауважень та порад щодо подальшого розвитку стартапу від менторів - Максима Ткаченка (засновник центру інновацій SPACE HUB), Дмитра Вишньова (Co-Founder/Owner y FISON) та Сергія Довгополого (CEO у FeelGoodLabs Business Accelerator).