KNU English community 2021

"KNU English Community" Одним із викликів реалізації навчально-виховного процесу в умовах дистанційного навчання є здійснення його виховної компоненти. Викладачі кафедри іноземних мов розуміють важливість формування особистості студента, яку просто не можна відкласти на потім. Доц. Курбатова Т.В. допомагає студентам сформувати правильні цінності та всебічно розвиватися. Студенти групи ГР-19ск обговорили тему «Що є добре, а що погано». Викладач запропонувала студентам обрати цитати відомих людей про базові цінності добра, свободи, користі для суспільства, творчості, істини, правди, краси, віри та надати власне тлумачення цих понять. Студенти розповіли про те, що є важливим саме для них, які зобов’язання вони виконують та які цілі мають для досягнення успіху. Викладач Ліхошерст О.Г. надає велике значення екологічному вихованню студентів. Група БІ 20-1 обговорила тему відповідального туризму. Молоді громадяни нашої країни дійсно переймаються збереженням історичних пам’яток. Вони розробили путівник для іноземних туристів «Відкриваючи Україну», де зазначили ті місця куди можна поїхати та як себе поводити. Тема здоров’я та організації робочого місця є важливою для всіх, але доц. Шалацька Г.М. вважає за необхідне навчити цьому студентів групи ІПЗ-21-2 ФІТ та допомогти засвоїти корисні звички – як налаштувати освітлення робочого місця, встановити монітор на оптимальну відстань для ефективної роботи без шкоди для свого організму та бути здоровими протягом всього життя. З метою покращання емоційного стану та популяризації здорового способу життя доц. Голівер Н.О. запросила магістрантів (КН-21м) до віртуального кафе. Бесіда йшла про культуру вживання кави та чаю, про те як ці напої потрапили до Європи, які саме напої виготовляються з кави. Студенти, які полюбляють чай, розповили про чайну церемонію, традиції заварювання чаю. Діалог відбувався за чашкою традиційного англійського чаю. Була також нагода вивчити нову лексику, висловлювання та вирази про гарні манери поведінки за столом. Доц. Соколова С.В., яка є керівником дебат-клубу, знає як важливо для відстоювання власної точки зору мати soft skills - вміння аналізувати факти, критично мислити та відстоювати свою позицію. Тому, обрана нею для обговорення тема лідерства, роботи в команді на прикладі біографій яскравих особистостей була корисною та цікавою для студентів-першокурсників гр. ПУА-21-1, ПТБ-21-1. Отже, період дистанційного навчання можна використати не тільки для вивчення дисциплін, але й для виховання, розвитку та самовдосконалення.