Хplore New Automation Award 2015

Нещодавно команда Криворізького національного університету взяла участь у конкурсі Xplore. До номінації «Оточуюче середовище» було представлено проект на тему: «Технологічна та енергоефективна система автоматизації міського розважального комплексу на базі технологічних рішень Phoenix Contact». Керівник проекту – доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж, кандидат технічних наук Іщенко М. О. Виконавці проекту – студенти факультету інформаційних технологій: Прімачова О. (гр. КСМ-11-1), Ільченко В. (гр. КСМ-10с), Костенко В. (гр. ЗКСМ-10-1).

Для участі команди у фіналі компанія Phoenix Contact взяла на себе усі витрати на транспортування макета до м. Бад Пірмонт (Германія), а також оплатила перельоти та перебування студентів у Німеччині.

Переглянути презентацію проекту

Звернення команди КНУ

Щиро вітаємо команду

Криворізького національного університету із вдалим завершенням участі у міжнародному конкурсі!