Хакатон

Студенти Криворізького національного університету взяли участь у хакатоні IoT

21 листопада 2015 року студенти Криворізького національного університету взяли участь у хакатоні Lviv IoT Hackathon, що проходив у Львові – культурній столиці України. Організатором хакатону виступила компанія Microsoft. На початку хакатону було проведено лекцію, присвячену роботі з Microsoft Azure та концепції Internet of Things. Лектор – Маргарита Остапчук («Майкрософт-Україна»).

За результатами продуктивної роботи команда, учасником якої був студент ДВНЗ «Криворізький національний університет» Микитин Олексій, посіла почесне ІІ місце! Щиро вітаємо команду й особисто Микитина Олексія!

ІТ спільнота в Україні росте не по днях, а по годинах, а можливо, навіть і по хвилинах. Ще 2 роки тому вітчизняним кодерам потрібно було їздити до сусідніх країн аби прийняти участь у різних заходах, а уже сьогодні на календарі все більше і більше з’являється українських хакатонів, виставок та інших цікавих подій, спрямованих на програмістів, розробників та різних ІТ-спеціалістів.

Lviv IoT Hackathon – це одноденний хакатон для початківців та професіоналів, присвячений IoT та хмарним технологіям. Тут є можливість розробити своє унікальне рішення на базі Microsoft Azure, Raspberry PI, Arduino, Netduino(.NET Micro Framework).

Організатори на час Lviv IoT Hackathon забезпечили присутніх наступним коплектом:

• Raspberry PI 2
  • Arduino