Hour of Code

Кожного року з 4 до 10 грудня в усьому світі відзначають тиждень комп’ютерних наук. У межах безкоштовної міжнародної ініціативи HourofCode проводяться уроки інформатики, спрямовані на популяризацію ІТ учням шкіл. Звісно, кафедра моделювання та програмного забезпечення не могла пройти повз такої надзвичайної та цікавої події.

За час існування цієї ініціативи в ній взяло участь 460 мільйонів школярів зі 180 країн! В Україні «Година Коду» уже втретє проходитиме за сприяння компанії «Майкрософт Україна» і Фонду BrainBasket. Уроки проводили такі видатні особистості, як: Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг, Джастін Трюдо та чимало інших політиків, акторів і музикантів. У нашій країні до HourofCode долучались Сергій Притула, Олег Скрипка, Олександр Педан, а минулого року – навіть «перша леді» Марина Порошенко.

Студенти факультету інформаційних технологій Куропятник Д. та Шпилька А. разом із викладачем Шаповаловою Н. Н. провели урок учням 5-их класів КНТМЛ № 16. Була дібрана дуже цікава головоломка з кількома етапами, що надала дітям можливість поступово відкрити для себе безмежний і багатогранний світ програмування. Звісно, усі завдання було розроблено на зрозумілому рівні та в ігровій формі. Наприкінці ліцеїсти отримали сертифікати про вдале проходження курсу, а організатори – надзвичайно приємні враження та чималий досвід проведення подібних заходів.