HACKATHON IT-REVOLUTION`17
0
0
201

На початку листопадаз’явилася можливість взяти  участь у святі програмуванняHACKATHON IT-REVOLUTION`17. І ми, як справжні представники ФІТу, просто не могли цією можливість не скористатися.

Що ж таке «Хакатон»? Насправді, це чудовий шанс відчути атмосферу реальної командної розробки програмного забезпечення за окреслені терміни, а окрім цього – ще й позмагатися з іншими талановитими програмістами України. Турнір проходив у два етапи: проходження тестового завдання, а згодом, у разі вдалого його виконання, уже власне етап розробки.

Нашій команді «EDAA» (абревіатура від імен учасників) після реєстрації надійшов текст завдання: зробити власний менеджер для сайту GitHub. Ми мали реалізувати гнучку систему опрацьовування даних із конкретних репозиторіїв і надіслати проект до дедлайну. Звісно, було нелегко, але коли студенти групи ПЗАС-14-2 здавалися під тиском обставин? Згодом нам надійшла відповідь про успішне проходження тестового етапу, тож радість була заслужена та щира.

Ну а далі на нас чекала дорога до Вінниці (місто-організатор «Хакатону») і 24-годинний марафон роботи.

Завдання полягало в тому, щоб зробити додаток для відображення релевантної інформації для конкретного користувача. Команда почала посилено працювати, і час просто танув на очах! До нас часто підходили ментори (IT-спеціалісти, котрі спочатку допомагали нам із розробкою, а згодом оцінювали результати наших зусиль), і ми постійно дивували їх масштабом і розмахом наших ідей. Урешті-решт, до 12 години наступного дня, втомлені, але задоволені, ми надіслали кінцеву версію нашого сайту, а також презентацію продукту.

Не без гордості можемо сказати, що в підсумку ми потрапили до трійки призерів і навіть отримали приємні сувеніри на згадку про незабутні 24 години. Кожному учаснику команди дуже сподобалися і організація турніру, і сама Вінниця (сучасне, самобутнє та дуже гарне місто), і загалом результати поїздки. Тому будь-кому з вас, хто отримає можливість узяти участь у схожому заході, ми неодмінно радимо погоджуватися та збирати команду. Море цікавих вражень, професійних знахідок і задоволення вам гарантовано!

Комментарии