Флеш-моб та шекспірівські студії

26 квітня о 12.00 у фойє головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет», за ініціативи кафедри іноземних мов, відбувся флешмоб присвячений 400-річчю з дня смерті всесвітньо відомого поета, драматурга, мислителя Вільяма  Шекспіра.

Просто на сходах університету ожили сцени з відомих п’єс митця «Ромео і Джул’єта», «Гамлет» та «Король Лір». Глядачі заворожено спостерігали за грою задумливого Гамлета у виконанні Незнайомого Влада (КСМ 15-1) і не могли відвести очей від закоханих Ромео та Джул’єти (Данило Куропятник (ПЗАС-14-2) та Вікторія Храпко (ПН-15), Король Лір –Дмитро Дудченко (ПЗАС-14-2) та його доньки Дарья Радткіна, Анна Кулібаба та Юлія Вєтряк (ПН-15) зіграли відому сцену з п’еси натхненно та дуже емоційно.

Надалі шекспірівські студії перемістилися до 538 аудиторії де усі бажаючі ознайомилися з маловідомими сторінками життя та творчості Шекспіра, насолодилися прекрасними сонетами та монологами англійською.

Найактинішу часть у підготовці заходу взяли  студенти Мусаібов Давід, Павленко Олександр,   Гайдук Ростислав, Верастюк Ольгка, Когутенко Сергій, під керівництвом к.п.н., доц. Корнієнко В. В. т а Курбатової Т. В.