Факультет інформаційних технологій крокує вперед

Факультет інформаційних технологій крокує вперед

13 грудня 2019 року в Києві на базі центру UNIT.Сity проходила конференція «Synergy 2019. IT Business & IT Education» https://synergyconference.com.ua. У роботі конференції взяли участь співробітники нашого університету в. о. проректора з науково-педагогічної та навчальної роботи Владислав Анатолійович Чубаров та в. о. декана факультету інформаційних технологій Іван Олегович Музика.

Уже шостий рік поспіль асоціація IT Ukraine збирає разом представників IT-бізнесу, освіти та влади, щоб обговорити шляхи трансформації освітньої системи в Україні. Цьогоріч було запрошено понад 350 учасників. Головна мета конференції – сприяти розвитку нового формату підготовки фахівців, які будуть відповідати потребам IT-ринку та стануть драйвером креативної економіки України. Synergy проводилася в різних форматах. Учасникам представили реальні кейси колаборації провідних IT-компаній та вишів, кращі практики корпоративної IT-освіти, доповіді спікерів, панельні дискусії, ресепшн стартапів й освітніх проектів та, звичайно, нетворкінг в неформальній атмосфері. Усе для того, щоб налагодити нові бізнес-зв’язки та партнерства. Серед спікерів Synergy були топ-менеджери IT Ukraine, EPAM, SoftServe, регіональних IT-кластерів, представники Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації, керівники вишів та лідери студентських спілок.

Робота на конференції виявилася плідною та цікавою, що стане гарним підґрунтям для розвитку співпраці нашого університету з ІТ-компаніями та удосконалення підготовки фахівців у галузі інформаційних технологій.