Еразмус+

23 жовтня 2014 року в Криворізькому національному університеті відбувся інформаційний день програми Еразмус+.

Захід організовано Національним Еразмус+ офісом в Україні в тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні за підтримки Міністерства освіти і науки України та Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Протягом інформаційного дня було представлено загальну структуру програми Еразмус + у сфері вищої освіти та правила участі українських вищих навчальних закладів у конкурсах програми за такими напрямами: навчальна мобільність, розвиток потенціалу вищої освіти (колишня програма Темпус), напрям Жана Моне. У другій половині дня відбулася презентація можливостей використання програми Еразмус+ для індивідуальної мобільності студентів і викладачів.