English StudyLab – 2020
0
0
138

Шановні колеги!

Кафедра іноземних мов Криворізького національного університету запрошує Вас взяти участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «English StudyLab», яка відбудеться 12-13 лютого 2020 року.

 

Конференція покликана об`єднати освітян, молодих вчених, магістрантів та аспірантів задля дослідження і обговорення можливостей і переваг академічної мобільності студентів у контексті національної освітньої інтеграції в міжнародний простір.

 

Важливе завдання конференції створити можливості для співробітництва і сприяти дискусії між учасниками конференції студентами-іноземцями з різних куточків світу.

 

Проблематика конференції: актуальні питання формування лексико-семантичної структури сучасних терміносистем; особливості функціонування мовних одиниць в іноземних мовах; стратегії використання інноваційних технологій в опрацюванні мови (мережа Інтернет, комп’ютерний переклад, електронні словники); новації і досвід у викладанні професійно-орієнтованої іноземної мови.

 

Мова конференції – англійська.

 

Детальніше українською мовою https://drive.google.com/file/d/1TfOl7ngJJBw0G_LpRFid6QZU02SKldsQ/view або англійською мовою

https://drive.google.com/file/d/15TLm--xjJdq3l-KWttXoWMqa_cFQzAAz/view

 

Комментарии