English Students’ Club: Morocco – Ukraine
0
0
146

Канікули та святкові дні тривають. Тому бажання зустрітися з новими людьми та поспілкуватися з ними на різні теми стало поштовхом для проведення першого у цьому році засідання студентського клубу «Stream». Його гостями стали студенти з Марокко.

Особливу атмосферу створив виступ сім’ї Дмитра Кондрашова (КІ-19), який разом з мамою чудово співав колядки, показував яскравий вертеп, розповів про українські традиції.

Аліна Куценко (ПТБ-20-1) розповіла багато нового про виникнення Новорічних та Різдвяних свят в Україні, смачну кутю, цікаві традиції святкування Водохреща.

Ольга Румянцева (ІПЗ-19) провела віртуальну відео екскурсію по нашому місту. З висоти пташиного польоту показала міць та силу залізорудних кар’єрів, красу ботанічного саду, витонченість човникової станції в парку ім. Маршавцева. Гості побачили яким унікальним містом є наш Кривий Ріг.

Віртуальна подорож продовжилася на борту літака, який вилетів з Криворізького міжнародного аеропорту і попрямував до Марокко. Нада Марміссі, Сукейна Дарбаши, Шайма Аунау показали міста Маракеш, Касабланку, Фес, Іфрен та інші. Спека пустелі Сахари та засніжені вершини гірського масиву Високий Атлас, марокканська музика та національна кухня настільки вразили, що інші учасники зустрічі – Лев Коробіцин (КІ-19), Олександр Зимовець (АКІТ-19), Стас Заболотній (ІПЗ-19), Влад Гордієнко (ІПЗ-19), Антон Могіль (АКІТ-19), Валентин Власюк (АСП-20а) задавали багато питань та отримували цікаві відповіді. Їх викладач доцент Шалацька Г. М. підкреслила, що навчання та комунікація поза навчальною аудиторією є дуже важливими для вивчення іноземних мов, особистого розвитку та розширення світогляду.

Захід відбувався англійською мовою, але коли Олексій Могилевський (АТ-20м) звернувся до марокканських гостей гарною французькою, це стало для них приємною несподіванкою, тому що французька, наряду з арабською, є їх рідними мовами.

Міжкультурна комунікація представників української і марокканської культур, обмін інформацією, думками, почуттями є дуже цінним елементом навчально-виховного процесу. Без сумніву, попереду будуть нові «живі» зустрічі та екскурсії по визначним місцям Криворіжжя.

Комментарии