Екскурсія по офісу IDAP

21 лютого відбулась цікава екскурсія студентів факультету інформаційних технологій до офісу провідної криворізької ІТ-компанії IDAP.
Основним фокусом діяльності компанії є розробка мобільних та веб-додатків для середнього бізнесу та стартапів. Маючи два офіси – у Кривому Розі та Києві, – об’єднуючи більше сотні співробітників, компанія може похвалитися однією з найпотужніших команд iOS-розробників та великою кількістю успішних проектів, реалізованих для замовників із Західної Європи, Північної Америки та інших країн світу.
Криворізький офіс компанії вразив студентів своєю атмосферою. Дизайн просторих приміщень налаштовує на зосереджену роботу, підходить для формального та неформального спілкування співробітників, оперативного вирішення ділових питань та підтримки корпоративного духу.
Студенти отримали можливість поспілкуватися з програмістами компанії, познайомитись з проектами, над якими вони працюють, дізнались про деякі професійні секрети. Цікавила студентів і можливість власної професійної реалізації в сучасній ІТ-сфері. Фахівці компанії запевнили, що маючи готовність до постійного самовдосконалення і розвитку професійних навичок, можна досягти високого рівня у будь-якій сфері сучасного використання інформаційних технологій. І окремо підкреслили важливість фундаментальної підготовки, що студенти отримують в університеті.
Щиро дякуємо компанії IDAP і, зокрема, HR-менеджеру Оксані Кулаковій за організацію чудової змістовної екскурсії та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!