До уваги студентів!

У лютому 2017 р. студенти Факультету інформаційних технологій Фортуна Євгенія Олегівна та Шатровий Богдан Вікторович були участниками ІІ Всеукраїнської науково-практичної інтеренет-конференції "Професійна підготовка фахівця в контексті потреб сучасного ринку праці", яка була проведена у Віницькому національному аграрному університеті.

Цієй осені, кафедра інженерної педагогіки та мовної підготовки ДВНЗ «Криворізький національний університет» запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції студентів, магістрантів і молодих дослідників «Молодий науковець ХХІ століття», що відбудеться 16 листопада 2017 року.

Програма конференції охоплює широке коло питань, які пов’язані з проблемами різних галузей науки за такими напрямами:
- гуманізація та гуманітаризація освіти як чинник творчого розвитку майбутнього фахівця;
- психолого-педагогічні проблеми організації навчально-виховного процесу у ВНЗ;
- проблеми підготовки гірничих інженерів;
- мовна особистість майбутнього фахівця;
- історія України та проблеми сучасного державотворення;
- інновації в техніці й економіці.

Файл із програмою (Скачати)