ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ НА БАЗІ GOOGLE CLASSROOM

15 квітня к.т.н., доцент, в.о. декана факультету інформаційних технологій Музика Іван Олегович провів для студентів та працівників Криворізького національного університету вебінар на тему «Організація дистанційного навчання на базі Google Classroom». Обговорення питань у прямому ефірі відбувалося через чат в YouTube та сервіс Google Meet.

І. О. Музика пояснив особливості роботи з корпоративною поштою, проведення онлайн зустрічей в Google Meet, використання Google Календаря, поетапне створення класу за допомогою сервісу Google Classroom та його налаштування, а саме організацію практичної роботи, планування лабораторних робіт, контрольних заходів, розміщення лекційного матеріалу, можливості завантаження інформації з Google диску, виставлення та імпорт оцінок за завдання та результатів тестів, створених за допомогою Google Форми. Наочно продемонстрував, який має вигляд акаунт студента та викладача та звернув увагу на їх відмінності. Завдяки імітації виконання лабораторної роботи студентом учасники вебінару мали можливість дізнатись про особливості роботи в Google Classrom з зауваженнями та коментарями викладача до завантаженого завдання.

Цей вебінар був своєчасним і корисним в умовах карантину, а отримані рекомендації стануть у пригоді всім його учасникам.

Посилання для перегляду вебінару: