ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ УНІВЕРСИТЕТУ ТА ПРОФОРІЄНТАЦІЙНИХ ЗУСТРІЧЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

27 січня 2018 року о 10.00 в Палаці Молоді та Студентів відбудеться День Відкритих Дверей університету.

Запрошуємо випускників, десятикласників загальноосвітніх шкіл та їх батьків; випускників коледжів і всіх бажаючих стати активними учасниками профорієнтаційних зустрічей на факультеті інформаційних технологій цього дня.

Зустріч відбудеться 27 січня 2018 року об 11.00 в ауд. 521 головного корпусу ДВНЗ «Криворізький національний університет».

Програмою профорієнтаційних заходів передбачено презентації спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців випусковими кафедрами ФІТ.

Галузі знань 12 «Інформаційні технології» за спеціальностями:

121 – Інженерія програмного забезпечення;

122 – Комп’ютерні науки;

123 – Комп’ютерна інженерія.

Галузі знань 15 «Автоматизація та приладобудування»

за спеціальністю:

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології.

Галузі знань 01 «Освіта»

за спеціальністю:

015 – Професійна освіта (спеціалізація – комп’ютерні технології).

015 – Професійна освіта (спеціалізація – електротехніка та електромеханіка).

Ви матимете змогу поспілкуватися з деканом, завідувачами кафедр, викладачами та студентами факультету інформаційних технологій.

Під час профорієнтаційних екскурсій присутні зможуть оцінити роботу спеціалізованих лабораторій засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління; з’ясувати переваги роботи галузі інформаційних технологій; ознайомитися з Мережевим обладнанням CISCO та промисловими контролерами Phoenix Contact; із конструюванням, настроюванням та програмуванням роботів.

Увазі гостей буде запропоновано презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування. Ви відкриєте шляхи

професійного самовизначення особистості, що допомагають визначитися у світі професій.

Також студенти-магістри презентуватимуть отримані наукові результати вперше розробленого способу отримання електроенергії шляхом перетворення механічної енергії обертання повітряного гвинта в електричну енергію, за рахунок використання енергії потоку газу/повітря, що видувається технологічною установкою, керованою системою управління, що живиться від електричної мережі.

Ми допоможемо Вам знайти себе у світі ІТ-індустрії та почуватися комфортно, максимально повно розкриваючи власні здібності, отримуючи задоволення від професійної діяльності в обраній галузі знань.

Чекаємо всіх бажаючих! Завжди готові до творчої співпраці!