День відкритих дверей університету на факультеті інформаційних технологій

2 лютого 2019 року з 10.00 –ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у стінах Криворізького національного університету.

Запрошуємо випускників, десятикласників загальноосвітніх шкіл та їх батьків; випускників коледжів і всіх бажаючих стати активними учасниками профорієнтаційних зустрічей на факультеті інформаційних технологій цього дня.

Ви матимете змогу поспілкуватися з деканом, завідувачами кафедр, викладачами та студентами факультету інформаційних технологій.

Ознайомитеся зі специфікою підготовки на факультеті за спеціальностями:

121 – Інженерія програмного забезпечення;

122 – Комп’ютерні науки;

123 – Комп’ютерна інженерія.

151 – Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології;

015 – Професійна освіта (спеціалізація – комп’ютерні технології);

015 – Професійна освіта (спеціалізація – електротехніка та електромеханіка).

Ви матимете можливість отримати відповіді на всі актуальні питання в контексті професійного самовизначення.

Програмою профорієнтаційних екскурсій передбачено презентацію спеціалізованих лабораторій засобів автоматизації та апаратно-програмних комплексів систем управління; Мережевого обладнання CISCO та промислових контролерів Phoenix Contact.

Вашій увазі буде представлено презентації навчальних можливостей опанування іноземних мов професійного спрямування. Також усі бажаючі матимуть змогу за короткий проміжок часу перевірити власний рівень володіння англійською мовою.

Цікавинка: запрошуємо взяти участь у короткому та цікавому квесті.

Квест відбудеться під час екскурсії факультетом інформаційних технологій (початок об 11:00 в ауд. 521).

Для участі у квесті вам знадобиться мобільний телефон та програма зчитування QR-кодів, наприклад, QR Scanner –

1. Шукайте та скануйте QR-коди з позначкою FIT-Quest під час екскурсії

факультетом інформаційних технологій.

2. Відповідайте на питання квесту. Будьте уважні – відповіді або підказки будуть поруч.

3. Віддайте контрольний листок квесту відповідальному біля стенду факультету в холі університету.

На переможців чекатимуть призи!

У процесі активної творчої навчально-пізнавальної співпраці креативний професорсько-викладацький колектив допоможе Вам максимально повно розкрити власні здібності, отримуючи задоволення від навчально-професійної діяльності в галузі інформаційних технологій.

Завжди готові до творчої співпраці!