День відкритих дверей університету

19 грудня 2015 року в Палаці молоді і студентів відбувся День відкритих дверей університету.

Професор М. І. Ступнік, в. о. ректора університету, привітав абітурієнтів і їх батьків, викладачів і співробітників вишу та розповів про Криворізький національний університет. З особливостями вступної кампанії 2016 року докладно ознайомили головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому міської ради В. Я. Полякова та відповідальний секретар приймальної комісії КНУ Г. М. Віняр. Учасники заходу поспілкувалися з деканами факультетів і завідувачами кафедр університету.

Після офіційної частини в Палаці молоді і студентів о 12 годині в аудиторії № 521 відбувся День відкритих дверей на факультеті інформаційних технологій. Учні мали змогу дізнатися більш детальну інформацію про кожну спеціальність та роботу факультету загалом. Також для абітурієнтів було проведено екскурсію лабораторіями факультету.