День творчої української душі

Саме в дні насиченого залікового тижня, коли всі студенти та викладачі заклопотані підведенням підсумків першого семестру, хочеться відчути хвилинку радості, щастя, захоплення та тепла. Тому поява11 грудня в стінах університету виставки творчих робіт студентів та викладачів факультету інформаційних технологій усіх приємно здивувала.

Нікого не залишили байдужими витвори декоративно-ужиткового мистецтва, картини, фотографії та, навіть, вірші й оповідання. Серед учасників виставки були й такі, хто працює одночасно у різнопланових жанрах народної творчості. Часом, уподобання майстрів настільки широкі та різноманітні, що диву даєшся, як може все це поєднуватися в одній людині.

Після виставки, під час майстер-класів, багато хто зі студентів та викладачів університету скористався унікальною можливістю самому спробувати на якусь мить стати майстром. І, можливо, у когось з’явилося нове захоплення, яке згодом переросте в ремесло.

Тож добру традицію проведення Дня творчої української душі в університеті започатковано! Попереду в нього, без сумніву, довге і яскраве життя, широке коло шанувальників і учасників та розмаїття багатих українських традицій ремесла.