Дебати з актуальних проблем сьогодення на факультеті інформаційних технологій

8 грудня на нашому факультеті проведено дебати –інтелектуальну гру, сутність якої полягала в аргументованому обґрунтуванні пропонованих проблем.

Після невеликого тренінгу студентам було запропоновано взяти участь у справжній грі. Перша гра була відбірковою, де представлені теми вирізнялися сьогоденною актуальністю. За результатами проведеного раунду дві команди вийшли у фінал. Боротьба тривала напружена, обидві команди виявили себе якнайкраще. Відтак переможців стало четверо: Грицьковян Богдан (АКІТ-17), Тютюнник Вадим (ПО-16),  Дзюрич Марія (КН-17), Севський Дмитро  (ПО-17). Подарунок - сертифікат до квест-кімнати.

Присутні мали змогу переконатися, що участь у дебатах допомагає розвинути критичне мислення і до того ж навчитися чітко, влучно й аргументовано висловлювати власні думки.

Сподіваємося, що гра була не тільки цікавою та корисною й емоційно насиченою , але водночас мала неабиякий пізнавальний характер!